На Луна Ѓогани и досади да се фали со силиконите, па се соблече скроз гола (фото)

Луна Ѓогани за време на двегодишниот престој во ријалити шоуто „Задруга“ и тоа како внимаваше камерите да не забележат нешто

Read more

Луна е „виновна“ за разводот на нејзината мајка: Анабела откри детали од кои сега е кристално јасно!

Пејачката Анабела Атијас (45) откако се разведе од Андреј Атијас (33) откри која е причината за неуспешниот брак. Анабела призна

Read more