Оваа пејачка го дизајнира фустанот во кој Цеца ќе се појави на свадбата кај Вељко и Богдана

Остануваат уште неколку дена до венчавката на Вељко Ражнатовиќ и  Богдана Родиќ, а медиумите со денови пишуваат за свадбата на

Read more

Анџелина Џоли главна ѕвезда на црвениот килим: Во едноставен фустан на „Версаче“ ги собра сите погледи

По пет години од популарниот филм „Maleficent“  стигна и негово продолжение Maleficent: Mistress of Evil, а на премиерата на филмот

Read more