Едноставно и без премногу детали: Стефан Живојиновиќ ги отвори вратите на својот стан (фото)

Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ по неговиот роденден во мај се исели од семејната луксузна вила на Бежаниска

Read more

ПРВОТО НОСИ ЉУБОВ, ВТОРОТО ПАРИ, ТРЕТОТО СРЕЌА: Свeтoто тpoјство меѓу цвеќињата

БАМБУС: Среќниот бамбус е лесен за одржување, а фенг шуи мајсторите веруваат дека привлекува позитивна енергија. Завиената верзија на бамбусовото

Read more

Пријовиќ се појави без градник со деколте до папок: На присутните им „падна вилицата“… меѓу нив, некои беа жени!

Пејачката Александра Пријовиќ се појави вчеравечер на забавата што ја организираше магазинот  „Хело“, а нејзиното пристигнување и тоа како беше

Read more

ХИТ: Џеј Рамадановски среде емисија падна од столчето – ќе го гледате повторно и повторно… (видео)

Фолк пејачот Џеј Рамадановски гостуваше во емисијата „Гламур“ на ТВ „Хепи“, а во текот на снимањето доживеа незгода за која

Read more

Падна тежок сеир: Ќе се изнасмеете од новите тетовирани веѓи на Кеба (фото)

Српскиот фолк пејач Кеба важи за метросексуалец и еден од најнегуваните повозрасни мажи на естрадата. Тој ја бои косата, применува

Read more

(Видео) Овие деца беа разделени само два дена, а кога се здогледаа нивната среќа беше бесценета!

Двегодишните Максвел и Финеган се неразделни другарчиња. Погледнете како изгледаше нивната средба откако не се виделе само два дена. –

Read more

Гламурозна забава за паметење: Aделина Тахири го прослави првиот роденден на синот,погледнете која српска ѕвезда ги забавуваше гостите (фото)

На крајот на 2017 година популарната албанска пејачка Аделина Тахири го изговори судбоносното „да“ и заплива во брачните води со

Read more