Нова акција на Спејко во „Задруга“: Дарко и Тара „се смуваа“, па пред „задругарите“ ја обелоденија својата врска (видео)

Во третата сезона на реалното шоу „Задруга 3“ влезе и кумановецот Дарко Спејко. Како искусен во ваквите формати на реални

Read more

Анабела призна дека многу страда поради разводот со Андреј: „Погребете ме со песната „Десет млаџа“ од Дино Мерлин

Анабела Атијас во интервју за Информер откри дека многу страда поради разводот со Андреј Атијас. Популарната пејачка е толку депресивна

Read more

„Ми се јави и ми кажа дека мора да разговараме“: Дарко Лазиќ првпат проговори за аферата на Аца Лукас и Ана Севиќ

По тешката сообраќајка, Дарко Лазиќ полека се врака на музичката сцена и наскоро ќе одржи два солистички концерти во „Сава

Read more

Кога Тијана – Ајфон ќе излезе да го шета кучето по улица, сите гледаат во жешката газдарица (ВИДЕО)

Српската старлета Тијана – Ајфон која на јавноста и стана позната по учеството во реалните шоу програми има домашно милениче.

Read more

ОД ОВА НЕМА ПОУБАВО – Водителка читала вести кога во студио се појавил неочекуван гостин: Не можела да не се насмее…

Водителката на МСНБЦ вести, Кортни Кјуб, покажала дека е мајстор во вршење на неколку работи во исто време. Имено во

Read more

ВИДЕО: Ученичка во Јапонија добила петка, а предала празен лист хартија – се служела со нинџа техника за пишување

Јапонска ученичка која предала празен лист хартија на час по историја добила највисока оценка, откако нејзиниот професор открил дека го

Read more

СВЕТОТ ВО ШОК: Протекоа фотографии од кралското семејство кои што никако не требаше да излезат во јавноста (ФОТО)

Како да го привлече вниманието на себе, на снаодливата фотографка и текнало да користи двојници кои што го прикажуваат кралското

Read more