Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви сите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини. Пејачката позира со раката на

Read more

За расната Нивес Целзиус пиењето кафе е втора омилена активност во креветот… Дознајте која е првата? (ФОТО)

Нивес Целзиус дефинитивно е една од најсексапилните и најпосакувани жени во Хрватска. Атрактивната пејачка и актерка многупати докажа дека критиката

Read more

За украсувањето на домот за Нова година важи правилото „помалку е повеќе“

Кога станува збор за украсувањето на домот во пресрет на новогодишните и Божикните празници најдобро е да се почитува стандардното

Read more

Сестрата на Милан Станковиќ ќе ви го помати умот: Тој никогаш не ја покажал во јавноста, а е убава како ангел (ФОТО)

Сестрата на познатиот пејач Милан Станковиќ ретко се појавува во јавноста, но пејачот понекогаш објавува и фотографии со неа на

Read more

Прво интервју на Вељко Ражнатовиќ по свадбата: „Едвај чекам на синот да му го дадам тоа што јас го немав“

Вељко и Богдана Родиќ на 24 ноември запливаа во брачните води, а за нивната свадба се уште се пишува. Меѓутоа,

Read more

Лила не можеше да поверува каков подарок доби од натпреварувач во квизот „Се или нешто“ (ФОТО)

Познатата македонска ТВ водителка Лила Филиповска, која го води квизот “Се или нешто”, веќе е навикната да добива скапи и

Read more

Потребни се само две состојки: Вака ќе ги заштитите вашите собни цвеќиња во зима

Станува збор за употреба на водороден пероксид т.е хидроген. Сувиот воздух кој произлегува од централното греење во становите куќите, недостатокот

Read more