За расната Нивес Целзиус пиењето кафе е втора омилена активност во креветот… Дознајте која е првата? (ФОТО)

Нивес Целзиус дефинитивно е една од најсексапилните и најпосакувани жени во Хрватска. Атрактивната пејачка и актерка многупати докажа дека критиката

Read more

Сестрата на Милан Станковиќ ќе ви го помати умот: Тој никогаш не ја покажал во јавноста, а е убава како ангел (ФОТО)

Сестрата на познатиот пејач Милан Станковиќ ретко се појавува во јавноста, но пејачот понекогаш објавува и фотографии со неа на

Read more

Прво интервју на Вељко Ражнатовиќ по свадбата: „Едвај чекам на синот да му го дадам тоа што јас го немав“

Вељко и Богдана Родиќ на 24 ноември запливаа во брачните води, а за нивната свадба се уште се пишува. Меѓутоа,

Read more

Дара Бубамара си ја унакази кожата, ова ниту пари не можат да го сокријат (фото)

На снимањето на новогодината емисија на ДМ сат, пејачката дара Бубамара беше фотографирала во доста лошо издание, а објавените фотографии

Read more

„Сакаше да ме задави“: Анастасија и Вељко одамна имале договор за името на првото бебе во домот, но претпоставките на тета паднаа во вода!

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ се венчаа пред околу десетина дена, а потоа најавија дека ќе добијат син, кој ќе

Read more

Анабела и Андреј повторно заедно? (фото)

Пејачката Анабела Буква по седум години брак, во септември се разведе од Андреј Атијас со кого ја има ќерката Бланкица.

Read more

Снаата на Цеца била кошаркарка и голема надеж – нема да ја препознаете како изгледала

Деновите јавноста во регионот е преокупирана по свадбата на синот на српската пејачка Цеца. Имено Вељко Ражнатовиќ правеше свадба со

Read more

Парите од свадбата одат за месарница: Иако богато се омажи, Богдана не се откажува од занаетот

Парите заработени од свадбата на деценијата, 300.000 евра, Вељко и Богдана веќе знаат каде ќе ги вложат. Младенците одлучиле да

Read more