„Очајната домаќинка“ оди во затвор: „Нема оправдување за она што го направив“

Актерката Фелисти Хафман која се прослави со улога во серијата „Очајни домаќинки“ ќе оди во затвор на две недели поради

Read more

Мицкоски: Имаме информации и за продолженија на Рекет, тоа би биле Рекет 2, Рекет 3 и Рекет 4

Скандалот Рекет е огромен срам за Република Македонија и нејзините граѓани истакна претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување

Read more

По Александра Пријовиќ, таа е новата снаа? Помалиот син на Лепа Брена ја покажа девојката (фото)

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ не сака премногу да се експонира во јавност и да открива детали за

Read more

„Ти си најдобриот сопруг на светот“: Меган Маркл со емотивна порака му го честиташе роденденот на принцот Хари

Принцот Хари денес полни 35 години, а на официјалниот „Инстаграм“ профил на војвотката и војводата се појави фотографија со емотивна

Read more

Побезобразно не може да биде: Карлеуша во проѕирен костум, а долу само ланци и каиши!

Јелена Карлеуша настапувала во еден клуб, при што покажала најпровокативно издание досега. Пејачката облекла проѕирен комбинезон, ставила траки преку градите,

Read more

Едноставно и без премногу детали: Стефан Живојиновиќ ги отвори вратите на својот стан (фото)

Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ по неговиот роденден во мај се исели од семејната луксузна вила на Бежаниска

Read more

„Никој не знаеше дека оди таму“: Сопругата на Оливер Драгојевиќ откри непознати детали за пејачот

Сопругата на починатиот пејач Оливер Драгојевиќ коментираше фотографии од пејачот и откри непознати детали. Таа прокоментира една фотографија на која

Read more

Имам сопруга и три деца, но кога ќе го видам мојот млад колега целосно се губам

Терапевтката од британскиот портал „Сан“, Диадре, ја споделува приказната за 38-годишниот маж, кој побарал помош од неа. Мажот бил во

Read more