Расната Нивес ќе ви ја крене температурата до последниот Целзиус: Однапред бујна и сочна, одзади порочна! (ФОТО)

Една од најсексапилните хрватски пејачки и актерки, Нивес Целзиус на Инстаграм ги почести фановите со нова тура провокативни фотографии. Најпрвин

Read more

Не можете лесно да заспиете навечер? Овие работи веднаш исфрлете ги од вашата спална соба!

Квалитетното спиење е непроценливо за телото и за добро функционирање следниот ден. Една студија открила дека постојаната несоница може да

Read more

Прибе рекол дека не треба: Премиерот во заминување не ја коментира Рускоска

Премиерот во заминување Зоран Заев не сака да ја коментира вчершната најава на обвинителката Вилма Русковска дека ќе бара финансиска

Read more

Заев не гледа проблем во „плата на рака“- Дали и неговите фирми исплаќаат плата во плико!?

Премиерот Зоран Заев во текот на вчерашното гостување на МТВ повторно го правдаше давањето на дел од плата во плик.

Read more

Русковска во смс порака до судија: Oд гаќи ќе ве истресам aко сте ја пуштиле Катица

Апелациониот суд пред малку по одржан колегиум го објави следново соопштение и детали за обвинител и неговото однесување по донесена

Read more