Тијана со долга коса (ФОТО)

Тијана Дапчевиќ со години наназад е препознатлива по кратката фризура.

Следејќи ги модните трендови поврзани со убавината и негата на коса, Тијана се реши да стави перика.

Имено, таа на својот “Инстаграм стори“ постави фотки на кои е со долга коса и воопшто не личи на себе.

– Кој вели дека неможе косата да порасне за еден ден – напиша Тијана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *