Жена тепа маж на плажа во Улцињ (ВИДЕО)

Деца се преплашија, вака очевидци ја коментираат тепачката помеѓу средовечни жена и маж, додека снимаат на плажа Улцињ, Црна Гора.

Видеото е објавено на фејсбук-групата Црногорски времеплов и поттикна бројни коментари.

Друга жена се обидува да ги раздели, но тешко и оди.

„Еве нешто криминално од Улцињ“, стои во описот на видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *