Беквалац на настап дошла во проѕирен фустан – рефлекторите блеснаа и открија се (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација.

Наташа заблескала во долг, проѕирен фустан кој го истакнал нејзиното беспрекорно тело. Секако, она во што сите гледаа беше долната облека под фустанот.

Погледнете го видеото ТУКА.

Извор: kurir.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *