ВИДЕО: Жена и маж се истепaa на плажа

Снимката од плажа во Улцињ, објавена на фејсбук-групата Црногорски времеплов, предизвика лавина коментари.

На снимката се гледа тепачка меѓу повозрасен маж и жена. Жена во зелен фустан се обидувала да ги раздели, но безуспешно.

На крај успеале да ги разделат други посетители на плажата.

Во опис на видеото стои: „Еве нешто криминално од Улцињ“.

Видеото е ТУКА.

Извор:Слободен печат

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *