Не е само генетика: Анастасија Ражнатовиќ откри како ја одржува витката линија

Анастасија Ражнатовиќ е една од најзгодните млади пејачки на српската естрада.

Меѓутоа, таа ништо не препушта на ситуацијата и не остава само на генетиката кога е убавината во прашање.

Имено, таа го фотографираше својот појадок кој се состои од овошје и житарки, а симболот од срце кое го додаде е јасен знак дека ужива во здравите оброци кои и се доста важни.


Поради тоа што вака ги започнува деновите, не чуди што е толку згодна.

Извор:вистина.мк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *