Бомба на инстаграм, Сораја тверка без гаќички

Познатата Српска старлета Сорака Вучелиќ ги почасти нејзините следбеници со танц на инстаграм, исто така таа намерно или случајно покажа дека во мометот е без гаќички…

Сораја на нејзиното видео собра илјадници срцинња, у безброј коментари. Се развира претежно од посилниот пол.

Видеото од нејзиниот краток танц, можете да го погледнете подолу. Веруваме дека на повеќето од вас ќе ви се допадне.

😛🤑

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on