Кендал Џенер објави ЖЕШКО видео и доби 7 милиони лајкови! (ВИДЕО)

Кендал Џенер на својот инстаграм профил објави жешко видео и за кратко време доби над 7 милиони лајкови.

Манекенката втора година по ред ја добива титулата модел на годината, а заради нејзината популарност е заштитно лице на голем број познати брендови. Во продолжение погледнете го жешкото видео на Кендал …

 

View this post on Instagram

 

i do my own stunts

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on