ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

Рири започна со дизајнирање на долна облека и за реклама и промоција го користи своето тело. Таа со нејзините фотографии презентираше градник и гаќички изработени за денот на вљубените. Во продолжение погледнете ги жешките фотографии на Рири

 

View this post on Instagram

 

@badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on