Официјално се разведоа- кога ќе видите што и остави Дарко Лазиќ во наследство на Ана Севиќ ќе останете во неверување

Пејачот Дарко Лазиќ официјално се разведе од својата поранешна сопруга Ана Севиќ со кого ја има ќерката Лорена. По разводот

Read more

(Фото) МАЈСТОР: Вака се затвора кладилница – Ѕвезда и Партизан му донесоа убава заработка!

Партизан го освои Купот на Србија откако во финалето ја победи Црвена звезда со само 1-0, а ваквиот резултат посебно

Read more

(Фото) Убавата канаѓанка Бушар со специјална молба до организаторите на Роланд Гарос!

Една од најубавите тенисерки во светот, Јуџин Бушар има несекојдневна молба до организаторите на Роланд Гарос. Организаторите на “Гренд Слемот”

Read more