ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ: Манекенката позирала во бикини, кога ќе го видите задникот ќе останете подзинати (ФОТО)

Познатата манекенка направила нов сет фотографии со кои привлекла големо внимание. Деми Роуз на плажа во Мексико позирала во минијатурен

Read more